Trwa logowanie...

Zarejestruj się przez portal


FAQ

Poniżej znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli wśród nich nie znalazłeś odpowiedzi, która dotyczy Twoich wątpliwości, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem.

Czy dane wprowadzone podczas procesu rejestracji są bezpieczne ?
Tak, wszystkie dane wprowadzone podczas rejestracji podlegają ochronie, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Zbiór danych Użytkowników portalu Boborynek został zgłoszony do rejestracji Generalnemu Inspektorowi Ochrony Danych Osobowych. Został on wpisany do ogólnokrajowego rejestru zbiorów danych osobowych pod numerem 25174/2013.
Czy korzystanie z portalu Boborynek jest bezpłatne?

Korzystanie z portalu Boborynek jest całkowicie bezpłatne dla Użytkowników indywidualnych.

Użytkownicy Konta Firma ponoszą miesięczną opłatę abonamentową w wysokości 40 zł netto. Każdy Użytkownik konta firma korzysta z bezpłatnego, trzymiesięcznego okresu próbnego, podczas którego nie jest pobierana opłata abonamentowa.

W celu intensyfikacji promocji oraz zwiększenia sprzedaży oferowanych produktów i usług każdy Użytkownik portalu Boborynek może zamieścić płatne, wyróżnione ogłoszenie specjalne. Ogłoszenia tego typu opisane zostały w pkt. 15 Regulaminu - Usługi dodatkowe na portalu Boborynek.

Wysokość opłat z tytułu korzystania z portalu Boborynek zawarta jest w załączniku nr 1 do Regulaminu: Opłaty na rzecz portalu Boborynek.

Czy możliwe jest logowanie poprzez Facebook ?
Tak, oprócz standardowego sposobu logowania istnieje również możliwość zalogowania poprzez portal Facebook.
Czym jest Bobo Exclusive?
Jest to specjalna grupa Użytkowników oferujących wyjątkowe, przygotowane dla Użytkowników portalu Boborynek usługi lub produkty. Opcja Excusive dostępna jest wyłącznie dla posiadaczy Konta Firma.
Czym są ogłoszenia specjalne ?
Jest to specjalna podgrupa ogłoszeń, wyróżnionych w sposób graficzny na portalu Boborynek. Wyróżnienie ogłoszenia następuje poprzez oznaczenie go pogrubioną czcionką oraz kolorem żółtym. Dodatkowo ogłoszenia specjalne umieszczane są na początku każdej podgrupy ogłoszeń, odnoszącej się do określonej grupy towarów oferowanych na portalu Boborynek.

Wyróżnia się dwa rodzaje ogłoszeń specjalnych:

  • Ogłoszenie wyróżnione - ogłoszenie oznaczone pogrubioną czcionką oraz kolorem żółtym, umieszczone na jednym z początkowych miejsc na liście przedmiotów oferowanych w danej podgrupie Towarów na portalu Boborynek (por. pkt. 15.1 Regulaminu),
  • Ogłoszenie Premium - ogłoszenie wyróżnione, umieszczone na jednym z czterech pierwszych miejsc na liście przedmiotów oferowanych w danej podgrupie Towarów na portalu Boborynek (por. pkt.15.2 Regulaminu).

 

Wysokość opłat dla ww. typów ogłoszeń zawarta jest w załączniku nr 1 do Regulaminu: Opłaty na rzecz portalu Boborynek.

Dlaczego warto zarejestrować się na portalu Boborynek ?
Najważniejszą korzyścią wynikającą z rejestracji na portalu Boborynek jest możliwość zamieszczania własnych ogłoszeń na portalu. Dodatkową korzyścią jest możliwość uczestnictwa w dyskusji i wymianie doświadczeń na forum. Ponadto zarejestrowani Użytkownicy mają możliwość uczestnictwa w licznych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami oraz korzystać z akcji promocyjnych, zniżek i bonów rabatowych przygotowanych przez partnerów portalu Boborynek.
Jak mogę dokonać rejestracji na portalu Boborynek?
Rejestracja na portalu Boborynek odbywa się poprzez wybór opcji "Rejestracja" na stronie głównej: http://www.boborynek.pl/rejestracja/. Następnie należy wybrać typ Użytkownika (indywidualny lub Konto Firma) oraz wypełnić formularz rejestracyjny wprowadzając wymagane informacji, które zaznaczono symbolem (*).
Jak mogę zmienić swoje dane wprowadzone podczas rejestracji na portalu Boborynek?
Dane wprowadzone podczas rejestracji można zmienić w zakładce "Mój profil" -> "Edytuj swoje dane".
Jaki jest czas trwania ogłoszeń zamieszczanych na portalu Boborynek?
Zamieszczane ogłoszenia nie mają określonego czasu trwania.
Jakie dane muszę podać podczas rejestracji na portalu Boborynek?
Rodzaj oraz ilość wprowadzanych podczas rejestracji danych zależy od typu konta. Dla Użytkownika indywidualnego konieczne jest podanie: imienia i nazwiska, loginu, adresu email oraz hasła służącego do logowania na portalu Boborynek. Dla Konta Firma należy podać następujące dane: loginu, adresu email, hasła służącego do logowania na portalu Boborynek, nazwy firmy wraz z adresem jej siedziby, numeru NIP, REGON oraz KRS (jeśli występuje). Podanie pozostałych danych, występujących w formularzach rejestracyjnych nie jest obowiązkowe.
Jakie rodzaje ogłoszeń są dostępne na portalu Boborynek?

Na portalu Boborynek Użytkownicy mogą zamieszczać następujące rodzaje ogłoszeń:

  • ogłoszenie sprzedaży (Sprzedam),
  • ogłoszenie zamiany (Zamienię),
  • ogłoszenie nieodpłatnego przekazania (Oddam),
  • ogłoszenie dot. poszukiwania określonych produktów lub usług (Poszukuję).

 

Możliwość zamieszczania ogłoszeń na portalu Boborynek dostępna jest tylko dla zarejestrowanych Użytkowników.

Jak mogę dodać własne ogłoszenie na portalu Boborynek?
Aby dodać ogłoszenie należy zalogować się do swojego konta, następnie należy wybrać opcję "dodaj ogłoszenie", dostępną w prawym, górnym rogu strony (czerwony przycisk): http://www.boborynek.pl/dodaj/.
Kto może zamieszczać ogłoszenia na portalu Boborynek ?
Możliwość zamieszczania ogłoszeń na portalu Boborynek dostępna jest tylko dla zarejestrowanych Użytkowników. Z możliwości tej skorzystać mogą zarówno Użytkownicy indywidualni jak i firmy.
Na czym polega weryfikacja danych wprowadzonych podczas rejestracji Konta Firma ?
Każdy Użytkownik Konta Firma po wprowadzeniu danych w formularzu rejestracyjnym powinien w terminie 14 dni do wprowadzenia tych danych przesłać drogą elektroniczną na adres email: kontakt@boborynek.pl lub pocztą kopię dokumentów potwierdzających wprowadzone dane. Po otrzymaniu kopii wymaganych dokumentów zostaną one sprawdzone pod kątem ich wiarygodności przez pracowników portalu Boborynek. Pozytywna weryfikacja tych dokumentów jest warunkiem koniecznym do aktywacji Konta Firma.
W jaki sposób odróżnić Konto Firma od konta Użytkownika indywidualnego ?
Każde Konto Firma oznaczone jest dodatkową ikoną - dużą literą "F".
Zapomniałem hasła do logowania na portalu Bororynek. Jak je odzyskać?
Aby odzyskać hasło do logowania należy wybrać zakładkę "Logowanie" na stronie głównej, następnie wpisać swój login lub adres email oraz wcisnąć przycisk "OK". Po wciśnięciu przycisku "OK" otworzy się nowy ekran z dostępną opcją "Przypomnij hasło".
Informacje prawne
Kontakt
Regulamin
Faq
Partnerzy
Portal Boborynek.pl to obowiązkowe miejsce dla każdego rodzica i opiekuna. Znajdziesz tutaj nowe oraz używane artykuły dla dzieci, artykuły do karmienia, gry, zabawki, wózki i wiele innych przydatnych produktów i akcesoriów. Możesz kupować, sprzedawać i wymieniać się z innymi użytkownikami. Zapoznasz się również z poradami doświadczonych ekspertów: pedagogów, psychologów, lekarzy i dietetyków. Wszystko co jest niezbędne dla Ciebie oraz dla Twojego dziecka.