Trwa logowanie...

Zarejestruj się przez portal


Nasi partnerzy

Salon optyczny Hilary Extra oferuje szeroki wybór oprawek klasy premium, zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. W ofercie znajdują się marki takie jak TAG Heuer, Rayban, Porsche Design, Rodenstock i wiele innych. Większość produktów dostępnych jest na miejscu, w salonie firmowym w Łodzi.

Artykuły dla dzieci i niemowląt

Artykuły ze zdrową żywnością

Apteka internetowa oferująca  leki, suplementy diety oraz kosmetyki najlepszych firm farmaceutycznych. Gama oferowanych produktów obejmuje leki gotowe, duży asortyment kosmetyków i dermokosmetyków oraz sprawdzone, wysokiej jakości i skuteczne w działaniu produkty pielęgnacyjne - wszystko w atrakcyjnych cenach.

Znany, niemiecki sklep internetowy oferujący szeroką grupę produktów najwyższej jakości przeznaczonych dla dzieci oraz dla mam. W ofercie sklepu znajduje się ponad 20.000 artykułów renomowanych producentów w atrakcyjnych cenach. Są to zarówno znane i lubiane produkty o ustalonej renomie jak również światowe nowości - wszystkie wytwarzane przez renomowanych producentów z Niemiec, Austrii, Wielkiej Brytanii, USA a nawet Japonii.

 

Informacje prawne
Kontakt
Regulamin
Faq
Partnerzy
Portal Boborynek.pl to obowiązkowe miejsce dla każdego rodzica i opiekuna. Znajdziesz tutaj nowe oraz używane artykuły dla dzieci, artykuły do karmienia, gry, zabawki, wózki i wiele innych przydatnych produktów i akcesoriów. Możesz kupować, sprzedawać i wymieniać się z innymi użytkownikami. Zapoznasz się również z poradami doświadczonych ekspertów: pedagogów, psychologów, lekarzy i dietetyków. Wszystko co jest niezbędne dla Ciebie oraz dla Twojego dziecka.